O developerovi

Stavbu realizuje spoločnosť BESTAV, s.r.o., ktorá na poli stavebných prác pôsobí už takmer dve desaťročia. V jej radoch sú odborníci s rozsiahlymi skúsenosťami s výstavbou nielen domov a bytov, ale aj administratívnych a priemyselných objektov či verejných komunikácií. Dôležitou súčasťou firmy sú tiež vlastné betonárne vyrábajúce všetky druhy certifikovaných transportných betónov, a to nie len pre vlastnú výstavbu, ale aj pre ďalších odberateľov.

Realizované projekty 

Okrem výstavby bytov a rodinných domov sa spoločnosť BESTAV venuje stavbe a rekonštrukcii priemyselných objektov a inžinierskych stavieb. Medzi jej odberateľov patria investori a firmy ako CRH Slovensko, ALAS SLOVAKIA, INDEX s.r.o., Volkswagen Slovakia, IKEA Industry Malacky, či obecné úrady Kuchyňa, Rohožník, Jakubov a mnohí ďalší.

Projekt Kuchyňa Sady predstavuje bývanie v novej štvrti, v rodinných domoch s identickou architektúrou, vybudovanými cestami a chodníkmi, verejným osvetlením a dostatkom parkovacích miest. Lokalita, v ktorej sa obytná zóna nachádza je obklopená očarujúcou prírodou, ktorú si zamilujete na prvý pohľad. Teším sa, že Vás môžem sprevádzať procesom predaja nehnuteľnosti práve v tomto projekte.

Ing. Sabína Režná
realitný poradca
Napíšte nám Zavolajte nám